Czyszczenie i lakierowanie jednostek pływających

Dobrze położone powłoki lekiernicze na jachtach to podstawa. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie czyszczenia, malowania, woskowania jachtów. Prowadzimy mobilny serwis antyfoulingowy, dojeżdżamy do klienta, dobieramy technologię, zabezpieczamy miejsce pracy, szlifujemy i malujemy. Po naszej pracy wykonujemy raport zawierający opis zastosowanej technologii, kolejność wykonywania prac, pomiar składowych atmosfery, grubości naniesionych powłok (ISO 2808 1A), dokumentację fotograficzną. Szlifujemy bezpyłowo z wykorzystaniem systemu filtracji powietrza, przez co nasza praca jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Usługę wykonujemy kompleksowo więc nie musisz się martwić o farby i materiały, rusztowanie czy oświetlenie robocze. Nanosimy powłoki antyosmozowe, antykorozyjne, antyporostowe. Malujemy i polerujemy burty. Lakierujemy elementy drewniane i szpachlujemy kadłuby. Malujemy kadłuby stalowe, aluminiowe, laminatowe i drewniane.

Dostarczamy usługi yacht detalingowe:
– Przed sprzedażą
– Przed i po sezonie
– Dla firm czarterowych
– Dla dealerów
– Dla armatorów prywatnych

Usuwamy rysy i przebarwienia, polerujemy i woskujemy laminatu i stal nierdzewną. Dbamy również o pokłady teakowe, czyścimy i olejujemy. Wykonujemy naprawy uszkodzonych żelkotow.
Sprzątanie i mycie jachtów:
– Opieka stała
– Zlecenia indywidualne
– Czartery

Korzystamy ze wsparcia firmy Sklep żeglarski farbyjachtowe.pl, który fachowo pomaga zastosować odpowiednią technologię dla Twojego jachtu. Pracujemy na terenie Niemiec i Polski, współpracujemy z marinami, dealerami jachtów,stoczniami, klientami indywidualnymi.